| Watermelon99 a întrebat:

Întrebarea este pentru cei din Roman, jud. Neamț :-). Știți undeva unde mă pot caza pentru un timp mai îndelugat? Aș vrea sub 50 de lei ( știu că la Multiplex e 80 pentru 2 persoane și nu prea îmi convine ) și nu chiar la ieșirea din oraș. Dau fundă kiss vă rog să răspundeți cât mai repede.

4 răspunsuri:
| Ruxandra15 a răspuns:

Ti se pare mult 80? Nu mai gasesti hoteluri/gazde sub 100 de ani buni. De ce nu vrei sa dai mai mult? Vrei sa mergi la baie pe hol? Pana si in gari hotelurile au undeva la 150. Cele cu tarif mic inseamna ilegalitate. Iti da bon macar? NU. Asta e frauda, din acest motiv suntem saraci ca ne zgarcim la 130 de lei pe noapte cu chitanta

| Watermelon99 explică (pentru Ruxandra15):

Nu mi se pare mult dar eu stau toată luna și ar veni în jur de 2400 leiwinking

| Ruxandra15 a răspuns (pentru Watermelon99):

Nu e o avere.

| DespreHostel a răspuns:

Salut am gasit cu 95 de lei pe noapte dar daca stai 1 luna de zie negociaza pretul direct cu managerul locatie sa iti ofere un discount. http://hoteluri.infoturism.ro/roman/hotel-imperial1-roman