| aryana1991 a întrebat:

Buna la toti! eu locuiesc in Italia si as vrea ca mama sa vina la mine de craciun.As vrea sa ii fac rezervare la biletul de avion dar nu prea am incredere in site-urile de genul pentru ca sunt foarte multe. daca ati fost intr-o situatie de genul voi cum ati procedat sau ce site ati folosit? As vrea sa ii pot plati biletul prin banca sau posta.Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| lolika a răspuns:

Stai linistita. Si mama face rezervari numai pe internet.Noi suntem in Spania si mereu am facut cu blueair. http://www.blueairweb.com/ Nu am avut nici un felde problema. Acum in septembrie mergem in tara si am facut rezervarea din februarie dar cu o alta companie chiar din Italia.

3 răspunsuri:
| babyalexa a răspuns:

Fa-i rezervare pe site la wizzair.com,sunt seriosi si ii poti face si checkin online daca nu se descurca ea in aeroport.

| lolika a răspuns (pentru babyalexa):

Sunt seriosi.dar mult mai scump ca blueair tongue.

| babyalexa a răspuns (pentru lolika):

Serios? Eu stiam ca inverslaughingchiar o sa caut ca am si eu de luat 2 biletehappy