| TigancaTha a întrebat:

La vară voi urma să mă duc în Grecia stațiune Platamonas hotel Kronos și aș vrea sa știu la ce să mă aștept! Mersi mult:*

Răspuns Câştigător
| Julia89 a răspuns:

E destul de dragut, e langa beach, poti sa fcai si excursii optionale la atena care dureaza 1 zi adica pleci undeva la 12 nopatea si ajungi dimineata merita.ai ce vizita plaja buna larga si nisip fin apa limpede,preturi acceptabile. distractie placuta, manacre buna greci sunt f generosi la manacare, la restaurante servesc si romani deci nu e problema cu conversatia.