| dudeman13 a întrebat:

ma duc peste doua saptamani la viena si merg si la prater si acolo ca sa nu platesc fiecare atractie sunt niste carduri care le platesti la intrare...

-bagi pe el din 10 in 10 euro si ai reducre de 20% si il ai toata ziua

-dai 40 de euro si te dai gratis in ele

intrebarea mea este... nu pot sa ma dau in toate! (nu imi accepta cardul, pentru ca imi voi lua card de acela de 40 de euro) dar cine a fost poate sa imi zica in cate carusele pot sa me dau mai exact... va rog sa raspundeti doar care ati mers

1 răspuns:
| AlexandraAlexutsa a răspuns:

Eu am fost acum trei luni. si am putut sa ma dau doar in 4 carusele si un tobogan cu apa. funda?