| RoarA a întrebat:

Buna Ma intereseaza in luna august sa rezerv 5 zile la Mamaia la Hotelul Vega, as Vrea sa aud niste pareri, daca nu Vega, alt hotel de cel Putin 4 stele care sa se incadreze intr-un buget de 3000-6000 ron, tot in Mamaia. Mersi anticipat.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

In hotelul Vega s-a filmat comedia nea Mărin miliardar, in 1979, poate ai noroc sa dormi in camera in care a filmat Nea Mărin.

| Moldoveanu15 a răspuns:

Cam tarziu acum. Cauta pe booking.com in perioada ta si gasesti multe oferte ce au mai ramas.