| anonim_4396 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva care a fost in Barcelona cu cateva poze cu Sagrada Familia? Adica nu poze luate de pe net, ci poze facute la fata locului.

6 răspunsuri:
| FastAndFurious a răspuns:

Pentru ce? Sunt poze personale.

| Mareacluj a răspuns (pentru FastAndFurious):

In primul rand ai spus ca nu ai, dar cu toate astea, funda vrei, in al doilea rand, daca sunt niste poze atat de personale, nu le vreau. iti dai seama ca nu ma intereseaza o poza cu tine sau cu o alta persoana, ci o poza cu catedrala. In fine, seara faina!

| FastAndFurious a răspuns (pentru Mareacluj):

In primul rand doar am intrebat, nu am spus ca nu am, altfel nu ma bagam in discutie. Citeste mai cu atentie nickurile si raspunsurile.
In al doilea rand, pentru ca am cateva si cu si fara persoane, te-am intrebat la ce ti-ar folosi ca sa stiu daca ti le dau sau nu.
In al treilea rand nu stiu cum ti le-as da pe TPU, daca e sa o fac.

| anonimcurajos a răspuns (pentru FastAndFurious):

Esti batut in cap

| georgiana1316 a răspuns:

Nu...Dar totusi funda?

| Mareacluj a răspuns (pentru georgiana1316):

Pentru ce?
Funda nu se cerseste, funda se castiga, nu crezi? seara faina!