| Andreutsa25 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu niste documente (word, pdf, ppt etc.) referitoare la "Amenajarea turistica in Romania" sau "Contributia turismului la dezvoltarea economica"?
Va multumesc!

6 răspunsuri:
| Andreutsa25 explică (pentru darrio2007):

Iti multumesc, dar tot ce exista pe net deja am trecut peste, ma refeream la cei care au documente personale!

| darrio2007 a răspuns (pentru Andreutsa25):

Scuza-ma.Nu ma ocup cu asa ceva. Oricand, te pot ajuta in alte probleme.Pa.

| Silion_Liviu-mihai_1995 a răspuns:

Eu! Dar cu ce? Si vreau funda!

| Andreutsa25 explică (pentru Silion_Liviu-mihai_1995):

Am specificat mai sus, am nevoie de orice fel de documente care contin date despre titlurile mentionate.