| andraxelay a întrebat:

ma poate ajuta cineva cu niste informatii despre pensiuni si hoteluri foarte ieftine din Bucuresti(cele mai ieftine, indiferent de zona)? Organizez o petrecere pentru care trebuie sa asigur si cazarea pentru o noapte de weekend si nu am gasit suficiente informatii. Multumesc.

3 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Incearca la moteluri, sunt cele mai ieftine

| sema a răspuns:

Cauta si pe hostelcombined, iti cauta hoteluri in toate sistemele de rezervari. Poti selecta apoi tipul de uniutate de cazare dorit, hotel, motel, apartament etc. :
http://www.hotelscombined.com/......harest.htm