| Anemona2020 a întrebat:

Mai folosește cineva serviciul Bla Bla Car? Aveți vreun număr de telefon al vreunei fete sau băiat de încredere cu care ați mai călătorit? Îmi puteți lasă numărul in privat încă ca aveți și as dori niște păreri despre acest serviciu.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai am prieteni care au folosit, personal nu.
Nu au avut probleme.

Ce rost are sa iti dam noi numarul de telefon, gasesti pe site persoane care merg unde ai tu nevoie. Ca iei numarul de pe TPU sau ca iei numele lui direct de pe site care e diferenta?