| Anonimm13 a întrebat:

Mâine plec la mare și am nevoie de o listă cât mai completă cu tot ce să îmi iau la mine. Precizez că voi sta 3 zile. Sunt fată. Vreau să îmi spuneți tot ce trebuie să îmi iau de la haine până la jocuri. Dați-mi și niște sfaturi de cazare și cele mai bune sfaturi pentru distracție. DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si nu esti capabila sa iti impachetezi singura chilotii pentru 3 zile?

| Anonimm13 explică (pentru suntserios):

Dacă nu poți ajuta pe cineva mai bine nu mai jigni. Treci cu vederea
Poate că vreau și părerea altora. Pot întreba ce vreau eu.E alegerea mea.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Anonimm13):

La fel cum e si alegerea mea sa raspund in conditiile in care spatiu de pe TPU e unul public.