| DamianHîrciogul a întrebat:

Bună, mama mea a cumparat 2 (10% din biletul ei pentru bebe) bilete de avion pentru mine, mama mea si un bebe de 10 luni. Zborul este pe data de 10.06. 2018 ora 18.00 Dublin-Budapesta.Intrebarea mea ar fi daca avem voie cu carucior pentru bebe?(Nu am specificat nimic in bilete sau ceva doar ca avem bebe)

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie sa te duci si sa intrebi la informatii de unde a ti cumpărat biletele, ei stiu exact care sunt conditiile de zbor.

| mihai69 a răspuns:

Majoritatea companiilor acceptă cărucioare pentru bebe. Dar nu strică să verifici informația pe sai.tul celor cu care veți zbura.