| Alexandrup a întrebat:

Merg in Zagreb doua saptamani la rude si as vrea sa stiu daca imi ajung 100 de euro.Sunt mic, am 12 deci nu prea arunc banii pe fereastra, in general un suculet ceva.

Răspuns Câştigător
| Luiza45 a răspuns:

Salut. Depinde de persoana ta, daca nu arunci pe fereastra cred ca iti vor ajunge, dar ca sa fo sigur ca nu ramai fara ia-ti la tine 150-200 de euro. Tu te cunosti mai binewinking.

| Alexandrup explică (pentru Luiza45):

Sa fiu mai explicit, sunt bani de distractie deci doar asa de suc si chipsuri, deci atata timp cat un suc si niste chipsuri sunt 10 kuna si eu am 750 imi ajunge nu?

| christianlaroka a răspuns (pentru Alexandrup):

Aaa asa da..cred ca fara nici o problema iti ajung. Distractie placuta.

| Alexandrup explică (pentru christianlaroka):

Mersi

4 răspunsuri:
| Luiza45 a răspuns:

Salut. Cursul valutar e 1 euro=7, 42 kune (moneda croata). Inseamna ca tu ai 700 de kune, cred ca rudele iti asigura mancarea si cazarea deci eu zic ca iti ajunge.