| GoldenZenith a întrebat:

Merg intr-o vacanta de cateva zile la munte si m -ar interesa daca stie cineva un centru de inchiriere ATV-uri prin Straja sau Lupeni? Multumesc.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toata lumea are asa ceva, asaca nu e interesanta intrebarea. Pacat. Nu mai pot trimite felicitari laughing, trebuie sa astept o ora.

| GoldenZenith explică (pentru anonim_4396):

laughing haha! Amuzantule! Ai mesajele la dispoziție, daca nu știi să "fraierești" sistemul de felicitări. Ntz ntz.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Da, dar ala dureaza 30 de minute sa ajunga. Mor eu de 5 ori pana imi trimiti si tu inapot, adica o ora.

| GoldenZenith explică (pentru anonim_4396):

Când dai mesaje pe TPU e bine sa stai cu mail ul deschis.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GoldenZenith):

O sa iti trimit mesaj dar sa nu pui botul laughing

| GoldenZenith explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor ți-am trimis și eu înapoi! Again, mă așteptam!

| anonim_4396 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Ti/am zis eu ca e de rau daca devin asa previzibil

| GoldenZenith explică (pentru anonim_4396):

Este bine sa fii previzibil câteodată. tongue

| Trandafir_Dan_Sebastian_1905 a răspuns:

Stiu eu niste tigani care aduc Atv-uri la pret bun din Germania. Vrei numarul lor?