| Roxanacrisan23 a întrebat:

Buna
Mi am luat bilete de avion la Wizzair pentru Italia la sfârșitul lui februarie și am primit în urma cu puțin timp email sa mi spună că pe ruta aceea se anulează zborul și mi au dat varianta sa decalez cu o zi perioada pentru care îmi cumpărasem biletele (de la 26-1 la 25-2) și am confirmat, iar acum am primit un alt email in care mi-a spus că s-a schimbat aeroportul in care v a ateriza avionul și dacă sunt de acord sa intru pe contul de Wizz sa accept, dar când intru pe cont sa accept îmi dă eroare cu textul "There is a change on your booking. We will inform you vie e-mail soon. Please return back soon to see the changes"
Menționez că nu pot sa le răspund la email și numărul de telefon pentru Romania este invalid

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Inseamna ca iar schimba ceva si trebuie sa astepti alt mail.