| Belieberbelieveinbieber a întrebat:

Pe 4 aprilie voi avea o excursie la Busteni si as vrea sa stiu:
-Cati KM imi iau din Bucuresti, sec 4 pana acolo? Cate ore fac?
-Cu ce as putea sa ma distrez pe drum?
Excursia e de o zi si as vrea sa aflu cat mai multe raspunsuri! Vreau sa ma distrez! happy

FUNDA!

6 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Cu masina cam 2 ore, depinde din ce zona a Bucurestiului plecati, cu trenul cam tot atat.Te poti juca pe telefonul mobil, canta, spune bancuri.Calatoria e relativ scurta, nu ai de ce sa-ti faci atatea planuri cum/ce vei face pe drum, pentru ca va trece de fapt fara sa-ti dai seama. Distractie frumoasa.happy

| DARCEINGEĂL a răspuns:

Plecare: Localitate: Busteni, regiune: Prahova, Romania
Sosire: Localitate: Bucuresti, regiune: Ilfov, Romania
Distanta intre Busteni si Bucuresti: 132 km
Timp necesar: 1 oră 46 min
Viteza medie (auto): 132 km/h

| aduu a răspuns:

Sunt aprox. 200 de km.O sa faci cam 2 ore.Pe drum ai putea sa asculti muzica, sa comunici cu celelalte persoane sau sa va jucati ceva (daca sunteti mai multi). Distractie placuta :*

| Belieberbelieveinbieber explică (pentru aduu):

Mersi! Voi sta cu un coleg (my BFF) si el nu e cu din astea! sad

| Bunea_Denisa_Maria_1990 a răspuns:

Buna
Eu traiesc in busteni
Sunt aproape 200 km
Sunt doua ore
Puteti sa va jucati fazan
Sa va spuneti secrete si multe altele