| anonim_4396 a întrebat:

Bună.Pe site-ul Etihad Airways scrie că, cazarea o oferă ei, adică e gratis.Dar, imi puteți spune mai exact la ce se refera? Hotelul unde stau între zboruri (layover) sau locuința mea? Si apropo, credeți ca salariul de 10.000 de lei (aprox.) este mare? Mulțumesc

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da-ne si noua site-ul ala sa vedem ce scrie, fiindca stai rau cu engleza, daca nu esti capabil sa intelegi un text simplu, cu explicatii, in ce conditii ti se ofera cazare.
Cat priveste suma de 10.000 lei este un salariu mare pentru Romania, fiindca un salariu mic este de 2000 lei.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru o companie de lux e destul de mic salariu de 2000 euro... dar na, nu zici nimic despre ce e job e vorba, ce bonusuri apar samd...