|

Buna! Pentru cei care ati fost in Istanbul, ce este frumos de vizitat? Si as dori muuulte informatii care ar trebui sa le stiu despre ce se intampla pe acolo.Cum sta treaba cu preturile,mancarea, populatia, etc. Funda!

10 Raportează Evaluează
Răspuns Câştigător
| a răspuns:

E frumos.Nu stiu din proprie experienta.A fost acum vreo 40 de ani bunica mea.Erau si sunt multe buticuri cu bijuterii, ceramica, textile.Asa e si acum.Mancarea e ceva mai scumpa.De la noul, modernul si elegantul hotel de 3 stele Senator la centrul orasului se poate ajunge în 13 minute cu o conexiune de tramvai directa. Hotelul Senator combina...
Preturi de la 189EUR
Detalii Hotel
HOTEL OLIMPIYAT
HOTEL OLIMPIYAT 3*

Hotelul Olimpiyat este ideal situat în Istanbul, la 5 minute pe jos de Sfânta Sofia, Palatul Topkapi şi staţia de tramvai Gulhane. Reşedinţa are un bar pe...
Preturi de la 169EUR
Detalii Hotel
HOTEL ALBANI
HOTEL ALBANI 4*

Localizare La 5 minute cu masina de centru, acest hotel se afla în Roma pe strada Via Adda 45, în partea de nord-est a orasului. Este ideal daca doriti sa descoperiti...
Preturi de la 179EUR
Detalii Hotel
HOTEL CENTRAL PARK
HOTEL CENTRAL PARK 3*

Central Park Hotel este un hotel de 3 stele, situat in centrul orasului Londra, la cativa pasi de Hyde Park si la 400 de metri de Kensington Palace. La 200 de metri de hotel se...
Preturi de la 299EUR
Detalii Hotel
HOTEL BEST WESTERN SENATOR
HOTEL BEST WESTERN SENATOR 4*

Situat în cartierul Fatih din Istanbul, Hotelul Senator este situat la 12 minute de mers pe jos de Marele Bazar. Dispune de camere moderne cu internet Wi-Fi gratuit şi un...
Preturi de la 239EUR
Detalii Hotel
HOTEL DONATELLO
HOTEL DONATELLO 3*

Descriere : Hotelul este situat in centrul Romei, intre Colosseum si Catedrala San Giovanni in Laterano si Sf, Maria Maggiore, la mica distanta de Roman Forum si Fantana...
Preturi de la 159EUR
Detalii Hotel
HOTEL BEST WESTERN PRESIDENT
HOTEL BEST WESTERN PRESIDENT 4*

Localizare hotel President: 2 km de centrul orasului, 25 km de cel mai apropiat aeroport (fiumicino), 5 km pana la cea mai apropiata gara (pomezia santa palomba)Facilit...
Preturi de la 198EUR
Detalii Hotel
HOTEL DU THEATRE
HOTEL DU THEATRE...2004 - 39033 + Vezi răspunsul întreg

| explică (pentru marianvranceanul1):

Raspunsul tau este foarte bun dar se vede ca nu tu ai scris asta si ai dat copy-paste la un reportaj de pe net. Recunoaste! De pe ce site ai luat asta? Daca imi spui, iti dau funda!

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| a răspuns (pentru buburutza0431):

Acesta este siteul http://www.geniustravel.ro/excursie/istanbul/

| a răspuns (pentru buburutza0431):

Recunosc.E de pe net.

| explică (pentru marianvranceanul1):

Dar de pe ce site ai luat detaliile cu de-ale gurii, ce bem bun, etc?

9 răspunsuri:
| a răspuns:

Buna! Uite un link: http://www.descopera.net/atractii-turistice-istanbul.html. Funda?

| explică (pentru MonyMoniq):

Nu merge!

| explică (pentru MonyMoniq):

Si as dori informatii utile cum ar fi totul este negociabil, nu regii care i-a avut sau chestii asemanatoare! Si site-ul nu merge!

| a răspuns:

Care ar mai fi farmecu daca ai cunoaste tot?

| explică (pentru CiuraruAlexandru):

Pai o sa stiu sa ma,, orientez''. Adica cum ar fi eu nu stiam ca TOT se negociaza, asa ca puteam plati mult mai mult.