| qwqwwwq a întrebat:

pentru Cei din Iași sau cei care au vizitat locurile din oraș, unde este accesul în biblioteca universității tehnice,, Gheorghe Asachi,, ( cea mai frumoasa biblioteca ), prin universitate? Și daca accesul este gratuit pentru turiști. ( răspundeți daca ați fost nu daca ați văzut pe internet că așa am găsit și eu dar vreau să știu din surse sigure ) mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| Liainlume a răspuns:

Se intra din bdul. Carol I. Am scris aici pe larg cum se ajunge http://plecinlume.ro/......nationale/