| sssssAndrassss a întrebat:

Buna! Pentru o vacanta la inceputul lui iulie, recomandati Praga sau Germania - Frankfurt? De ce?

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Asta este Frankfurt : https://youtu.be/3jXyYOHUqWE?t=863

suntserios
| suntserios a răspuns:

Praga probabil e unul din cele mai frumoase orase europene, nici nu poți compara cu Frankfurt

| sierra1 a răspuns:

"Praga sau Germania - Frankfurt? De ce?"

Andrass mamă, te duci unde ai afinități, chef, bani sau unde n-ai fost

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Disney land Paris tocmai s-a deschis, te asteaptă!

| gabicoo a răspuns:

Praga! 200%! Vezi argumentele celor de mai sus!

| dinaprilie a răspuns:

Buna, in Praga ai ce vedea ( in finctie de buget sau de timp ) vreo 3-4 zile, cel putin asa a fost in cazul meu. Oricum: exista un fel de "carte" la un moment dat cu 10 lucruri de vazut, facut etc in orase mai mari, ca un fel de ghid. Aubfost destul de folositoare.

| SmaraldAlbastru a răspuns:

Praga. Este un oraș fabulos, cu multe lucruri interesante de văzut. Mi-ar fi plăcut să merg acolo mult mai des decât o fac de obicei. Găsești recomandări bune pe net.