| FrumoasaTa a întrebat:

Buna!
Peste 2 saptamini plec in Bulgaria la odihna...
Puteti va rog sa-mi faceti o lista cu ce ar trebui sa-mi iau/cumpar ca sa fiu sigura ca voi avea tot ce-i necesar,
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Ioanaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Sandwich-uri pentru drum
Crema de protectie
Gel de dus
Sampon
Sapun
Telefonul
Pasta si periuta de dinti
Haine
Ochelari de soare
Costum de baie
Apa pentru drum
Clame, agrafe si elastice de par
Incarcator( laptop, tableta, telefon)
Perie de par
Aparat foto
Machiaj
Carti de joc
Carti

7 răspunsuri:
| JustMe34 a răspuns:

Dupa parerea ta suntem angajatii tai sau ceva servitori? o_o In plus care-i intrebarea? happy

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pantofi, cu toc, de 10-15 cm, prezervativerolling on the floor

| Danzell a răspuns:

Presupun ca la mare?
pai
costume de baie,
un sapun poate
prosoape de plaja
crema pentru protectie solara
ochelari de soare
o palarie
leucoplast (desi nu cred ca o sa iti trebuiasca pentru ca nu e plaja plina de scoici ca la noi laughing )
un colac sau o saltea gonflabila
+ alte chesti care numai voi femeile le stiti tongue

daca ar fi dupa mine eu as lua dupa mine 2 perechi de pantaloni si 2 tricouri, poate o pereche de blugi, un prosop de plaja si poate crema de protectie. a si ladita de bere laughing

| Danzell a răspuns (pentru JustMe34):

Chill... citeste fraza a doua.

| JustMe34 a răspuns (pentru Danzell):

Da.da e aiurea asa un pic.Ea nu stie ce-i trebuie? Ma rog..nu incep happy

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

N-ai nevoie de nimic, poate gasesti mai ieftin acolo

| Danzell a răspuns (pentru JustMe34):

laughing cine te-a suparat. e o intrebare normala. poti sa o iei ca o intrebare de confirmare a ceea ce si-a planificat sa ia, sa vada daca a omis ceva esential. tongue