| GioXD a întrebat:

Peste cateva zile o sa plec in Mangalia cu familia.Sunt in mari dubii cu aceasta statiune deoarece nu am mai fost si nu stiu mai nimic despre ea. Obijunuiam sa mergem in fiecare vara in Mamaia, dar anul acesta am vrut sa schimbam locatia.Este mare diferenta intre Mangalia si Mamaia?(nu ma refer la distanta oh go on laughing) ) Vreau sa stiu ce plaja imi recomandat cei care ati fost,gen o plaja curata! Exista magazine in apropierea plajei? bazar/mall,magazin cu suveniruri,terase, etc.se gasesc? Pe langa raspunsurile la aceste intrebari vreau sa imi descrieti putin statiunea.Mersiiii!:* :*

4 răspunsuri:
| PinguServer a răspuns:

Nu exista mall, bazar da si terase si magazine de suveniruri si jucari eu locuiesc in Mangalia.In luna august este cel mai aglumerat.Nu am fost im mamaia da stiu ca aici e foarte buna apa.La ce hotel va cazati? Ca sa va spun mai multe daca stiu hotelul ca am rude care lucreaza in turism la saturn.

| GioXD explică (pentru PinguServer):

Suntem cazati la o pensiune, nu mai retin cum se numeste.

| mihai69 a răspuns:

Http://amfostacolo.ro/hotel.php?d=descopera-mangalia--mangalia&id=7516
Citește acolo și o să afli cam tot ce vrei.

| GioXD explică (pentru mihai69):

Multumesc!