| DeDeTweety a întrebat:

peste o saptamana merg in vacanta la Vatra Dornei.Am decis sa merg la Hotel Bradul.
Daca ati fost si voi acolo, cam cum sunt serviciile oferite de hotel?
(intrebare pusa de tata)

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu stiu cum e la Hotolul ala, dar stiu ca la Vatra Dornei este superblove struck
Aer curat, multe locuri de vizitat...foarte frumoslove struck
Sunt sigura ca o sa va placa acolobig grin
Distractie placuta!kiss

4 răspunsuri:
| Goblinoid a răspuns:

Am fost acolo acum cativa ani si nu mai tin minte exact cum au fost serviciile lor dar tin minte ca a fost o experienta placuta.

| LionDen a răspuns:

Da-mi id-ul tau si-ti ziclaughing...sunt din vdlaughing

| razvan_4233 a răspuns:

Eu sunt din vatra dornei happy da! la bradul ai conditii foarte bune...chiar si piscina happy

| razvan_4233 a răspuns:

Eu sunt din vatra dornei. da la bradul ai conditii foarte bune chiar si piscina.