| Gdeni a întrebat:

Buna happy plec și eu în Germania la sfârșitul lunii cu autocarul. As dori să știu și eu ce firma de transport este mai ieftină. Am găsit doar cu 100€. Și dacă știe cineva dacă mai plătesc taxe pe drum.

Răspuns Câştigător
| twas a răspuns:

Eu am fost cu Bauer si am dat de bilet 80 sau 90 euro. Pe drum nu am mai dat nimic. Iti las un site daca vrei sa afli mai multe detalii http://bauer-reisen.com/

1 răspuns:
| Deealovestpu a răspuns:

Parerea mea e sa pleci cu eurolines. Chiar sunt siguri si nu percep alte taxe. Poti sa afli pretul daca intri pe site-ul agentiei care se ocupa cu biletele eurolines : www.peterexpress.ro. Succes!