| Alee_6805 a întrebat:

Pot comanda bilete de tren online? Daca da de unde? Si cam cat ar costa un bilet pana la Predeal? Multumesc mult

3 răspunsuri:
| andy_3924 a răspuns:

Buna,
Poti cumpara direct pe site-ul lor http://www.cfr.ro/calatori/
Apasa pe Bilete CFR in partea dreapta si urmeaza pasii. Nu e un sistem bine pus la punct dar iti da toate detaliile de care ai nevoie sa duci la bun sfarsit o rezervare.

| Maria46854213 a răspuns:

Se pot rezerva biletele... dar la predeal, dar de unde?laughing

| stefan31 a răspuns:

Nup, biletele se pot cumpara decat de la gara.