| milawe4ka a întrebat:

Buna puteti sa imi spuneti cum e in hotelul Astoria de 3* din Sunny Beach? Daca e bine acolo sau daca se hraneste bine, cum e in camera etc. Daca cineva a fostva rog sa lasati un raspuns.E foarte important pentru cea mai buna prietena a mea! Funditz`abig grin

Răspuns Câştigător
| Alexutzzu20 a răspuns:

E super jurr. Deci tot e fain pe acolo vrobesc serios. laughing A fost sora mea. camera ce sa zic a fost ff curata pana a plecat sor'mea din ea. Dar esti foarte bine tratat.

5 răspunsuri:
| milawe4ka explică (pentru Alexutzzu20):

Mersi dar se hraneste bine? Este frumos in camere? Fiindca prietena mea nu prea are incredere in toate site-urile insa in parerile oamenilor care au fosthappy

| Alexutzzu20 a răspuns (pentru milawe4ka):

Da se hraneste bine. happy

| milawe4ka explică (pentru Alexutzzu20):

Mersi

| Alexutzzu20 a răspuns (pentru milawe4ka):

Ai fost? big grin Cum a fost?

| milawe4ka explică (pentru Alexutzzu20):

Da am fost....normal mi-a placut dar pentru 10 zile era cam mult ....cind intram in cantina era tot acelasi miros si nici nu imi mai era foame in rest normal mersi.happy