Întrebare recomandată | AnnDra17 a întrebat:

Puteti sa ma ajutati cu cateva pensiuni din Busteni? As vrea sa comand o camera dubla cu baie, in rest nu am preferinte...
Funda!

Răspuns Câştigător
| Cristina8145 a răspuns:

Casa Topliceanu, Casa Alba, Vila Ermitage, Pensiunea Ursul, Casa Frida, Vila Amurgului.

| AnnDra17 explică (pentru Cristina8145):

Am fost la Pensiunea Topliceanuu.E foarte frumoasa.

| Cristina8145 a răspuns (pentru AnnDra17):

Ma bucur ca te-am ajutat. Multumesc pentru fundita!

5 răspunsuri:
| carlyhalatz a răspuns:

Http://www.turistinfo.ro/busteni/pensiuni-busteni.html
sper ca te ajuta! sarbatori fericite (chiar daca mai e, sunt nerabdatoare!)

| Giulia_Halasz_1989 a răspuns:

Buna! Uite, eu am fost alaturi de prietenul meu in Busteni in septembrie ( o saptamana). Am stat la Vila Adenna... pretul camerei era mai mult decat ok, camera aleasa era cu pat dublu si baie in camera (sunt mai multe tipuri de camere si toate au bai in camera), au balcoane proprii cu privire spre munti (superb!) iar proprietarii sunt ft. ok. Un minus ar fi ca pe dinafara arata mai veche vina, ai impresia ca e din lemn laughing iar localizarea e putin mai sus de centru dar nu a fost problema pentru. noi. Ne-am simtit ft bine acolowinking

| Dannet a răspuns:

Pensiunea Marion..am fost cu niste prieteni...si preturile sunt faine