| DeniroGiulio a întrebat:

Buna seara, am facut si eu checkin si nu imi da voie sa bag documentele, ce as putea face?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tu stii la ce ai facut check. Fara detalii nu pot spune nimic.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Stai că imediat ghicim la ce faci tu check, ce documente și unde trebuie sa le bagi.

| carevaescu a răspuns:

Daca e vorba de un zbor, ori nu ai nevoie sa introduci documente, ori ai sarit peste ceva fara sa ti dai seama. Daca stii ca iti trebuie viza sau ceva anume, du-te la aeroport mai devreme si mergi la check-in ul liniei aeriene.