| Ary93 a întrebat:

Buna seara.Am fost la o agentie pentru a rezerva un bilet de avion.Mai pot anula rezervarea si primesc banii inapoi?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La intrebarea asta, doar acea agentie iti poate raspunde.
Din cate stiu eu, la asemenea rezervari nu se mai dau banii inapoi, dar merita sa-i suni, pentru ca oricum vrei sa anulezi calatoria si ii poti intreba daca priemsti banii inapoi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In principiu greu se primesc banii inapoi la biletele de avion

| mihai69 a răspuns:

Depinde de termenii și condițiile stipulate în contractul cu acea agenție. Sună-i pe ei și afli.