| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara.As vrea sa merg la mare in Costinesti.Niste sfaturi pentru hotel? As dori cu camera dubla,cat de cat spatioasa,nu sa te lovesti de bagaje cand intri, dus cu apa calda...nu neaparat foarte mari, dar sa aiba cazarea raport calitate-pret cat mai bun.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Spune in ce perioada doresti, cate zile si numarul de persoane.

| TheSoldier a răspuns:

Stai linistit, nu sunt conditii in Costinesti. Am fost odata la un hotel, am platit 500 ron pe noapte, cica de lux, si erau gandaci peste tot.

| mihai69 a răspuns:

Am fost acum vreo doi ani în trecere pe acolo și am vizitat „resortul" Vox Maris. Arată bine, nu știu cum sunt serviciile și personalul. Mai multe detalii, vezi link-ul de mai jos.
amfostacolo.ro/romania-pareri,15/costinesti,90,1137/
Sincer, nu recomand Costineștiul pentru un sejur. Două, trei seri de distracție, poate merită, dar nu mai mult că te urci pe pereți.