| Kentcristi a întrebat:

Bună seara ce restaurante accepta tichete de vacanta în Eforie Nord?

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Cel mai bine e sa verifici la fata locului. happy Fiecare producator de tichete de vacanta mentioneaza pe site-ul oficial magazinele/localurile partenere care accepta ca mijloc de plata tichetele. Dar nu cred ca acea lista este limitata. Pentru ca am vazut si o Autoservire din statiunea Venus care accepta tichete de vacanta pentru a cumpara mancare.