| SorinELoo7 a întrebat:

Bună seara! Cu ce mijloace de transport vă place să călătoriţi şi care este motivul:
- trenul
- autocarul
- maşina personală
- metroul
Mie cel mai mult îmi place să călătoresc cu trenul deoarece văd multe lucruri interesante în timpul călătoriei.
Nu cred ca ar fi categoria potrivită, dar nu am găsit una în care să se încadreze această întrebare.

5 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Si mie imi place foarte mult cu trenul, nu am mers de multe ori dar de fiecare data mi-a placut. Cu masina pesonala in calatorii mai lungi imi place, iar cu metroul mai rar.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masina personala, si sa conduca nevasta-mea. De ce? Beau multa bere de plictiseala si trebuie sa fac pipi des laughing

| camy417 a răspuns:

Din pacate mie mi se face rau de la tot ce inseamna masina, tren, autobuz si asa mai departe deci ori ma multumesc cu autopasul, ori cu bicicleta dar daca vine vorba de o distanta mai mare prefer masina (presupun ca se intelege de ce)

| Andreea19Alina a răspuns:

Si mie imi place cel mai mult sa calatoresc cu trenul deoarece are o viteza constanta, fara oriri bruuste, fara denivelari.Simt ca am mult spatiu de miscare in tren decat in celelalte mijloace de transport.In tren poti sa admiri privelistile mai bine, asa cum ai spus si tu.In tren e un loc mai aerist decat in celelalte mijloace de transport si sunt foarte multe motive pentru care aleg sa calatoresc cu trenul.big grin

| racheta666 a răspuns:

-Masina personala, parerea mea, dar sa fiu eu la volan tongue