| Alweny a întrebat:

Daca ati merge cu prietenii pe litoral, unde ati merge? Adica in ce statiune?

14 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Daca aveti 18 ani impliniti, in Grecia- Paralia katerini-- 7 nopti cazare in vila de 3 *** drum dus-intors cu autocarul -in camera aveti posibilitatea sa pregatiti mincarea este minibucatarie cu vesela, preturi mici la alimente sau mincati cu 10 euro/ zi mic dejun si cina----pretul de la 110 - 200 euro de persoana in functie de perioada in care vreti sa mergeti--in mai, iunie si septembrie mai ieftin intre 110 - 135 euro in plin sezon e un pic mai mult in jur de 200 euro.Eu am fost de doua ori si merg si anul acesta.

| thegatekeeper a răspuns:

Nu as opta pentru litoral in primul rand, insa daca totusi ar trebui sa aleg, as merge in Vama Veche, desi nu mai are farmecul de altadata, in prezent.

| mimiwewem a răspuns:

:X Eu Mamaia aș alege.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mamaia,sa il vad pe Radu Mazare laughing.

| fadnox a răspuns:

Inapoi acasa, mai ales pe timpul asta...

| RyGoLeTa a răspuns:

Buna!
Mamaia happy

| Fantastic7 a răspuns:

Năvodari sau Vama.

| gazza01 a răspuns:

Depinde ce cautzi: valuri, liniste, distractzie. Pt valuri: Eforie Nord, pentru liniste: Coasta Aurora, si pentru distractzie: Costinesti!

| mariutsa1234567890a a răspuns:

Și eu la fel Mamaia aș alege )

| AndreeaEma a răspuns:

Mamaia big grin

| 999bianca a răspuns:

Mamaia sau Euforie happy

| Alweny explică (pentru 999bianca):

Euforie Nord?

| 999bianca a răspuns (pentru Alweny):

Nord sau Sud..ambele sunt frumoasehappy

| PurceluAtomic a răspuns:

Undeva unde sa nu ma deranjeze cocalarii. la Neptun sau Venus

P.S: Nu exista Costa Aurora si nici Euforie. Alea sunt stalceli de copii prosti. Se numesc Cap Aurora si Eforie.