| littlegirl07 a întrebat:

In august voi petrece o tabara de 6 zile la pensiunea Casa Alba din Frasin-Vama in apropiere de Suceava.Ce parere aveti despre aceasta pensiune? Majoritatea pe care le-am vazut pe alte site-uri erau destul de negative.

Răspuns Câştigător
| ItzyxD a răspuns:

Buna,este super fain acolo.Am fost 3 zile cand mi-am facut banchetul.Au piscina in interior,teren de baschet, de fotbal, te handbal, au masa de pinpong, de biliard, camerele sunt super faine. Asta este site'ul pensiunii http://www.casa-alba.suceava.ro/ Funda?:o3