| Anonimus1358 a întrebat:

Buna seara, ma poate ajuta cineva cu o agentie de transportari colete din Portugalia ( Estremoz ) pana in Romania ( Galati ). As vrea sa trimit coletul pe data de 14 - 15 Februarie

Răspuns Câştigător
| Florin_Florin_1993_Fz4b a răspuns (pentru anonimg):

Arni sol trans fac im mare parte numai portugalia, am venit si eu cu ei sunt seriosi!

2 răspunsuri:
| Alfred0703 a răspuns:

Incearca cu cei de la DHL. Cand coletul ajunge in Romania, posta romana il va prelua si il va duce la cel mai apropiat oficiu postal international aflat de locatia specificata.