| Gradistean_Ana-Maria_1987 a întrebat:

Merg pentru prima oara cu avionul si as dori sa stiu daca pe langa bagajul de mana pot avea si o poseta pentru portofel, telefon, etc. Merg cu BlueAir. Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Desigur că poţi,dar telefonul şi laptopul, nu pot fi folosite în timpul zborului(din motive de siguranţă). Doar, să nu fii zărită de flight attendant, dar, mai mult te poţi face de cacao, şi nu se merită.

| rocket a răspuns:

In principiu da
Eu am fost cu Lufthansa si nevasta a putut.

| myruna2012 a răspuns:

Desigur.Telefonul sau alte electronice le vei folosi doar in timpul zborului! nu si cand decoleaza sau aterizeaza.vezi ca la verificare trebuie sa le arati

| Gradistean_Ana-Maria_1987 explică:

Mutumesc. Sper sa nu am nicio problema la aeroport.