| IonutSiAtat92 a întrebat:

Buna seara oameni buni.Am si eu o intrebare.Cine si-a facut vacantele in lume de aici si le-a facut cu bavariatour sa-mi spuna si mie daca este teapa sau nu? Deoarece vad si alte site-uri de traveling cu preturi inzecit de piperate.Bavariatour le au cele mai ieftine.Sunt seriosi? Va rog sa-mi raspundeti daca ati vazut lumea cu bavariatour.

1 răspuns:
| 1234Mihai1234 a răspuns:

Nu sunt ok! Si in primul rand cand optezi sa pleci printr o agentie, indiferent de renume, sa verifici asigurarea zborurilor. Daca ti le anuleaza, pentru ca se intampla, trebuie sa ti le cumperi tudin nou...si sunt mai scumpe