| LupuMia a întrebat:

Buna seara TPU, am nevoie de putin ajutor, cunoasteti vreo firma de taxi in Bulgaria? Va rog, si va multumesc enorm.

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

În Bulgaria... unde? pe stânga sau pe dreapta?
La munte, la mare, în capitală?!?
Sfat: ferește-te de „fantome". Există firma OK supertrans care e foarte OK (că de aia își zic așa); dar există mulți OK_XYZ (astea sunt scris cu litere chirilice, deci greu de descifrat pentru restul europenilor) care au tarife de N ori mai mari. Evită-le!
Alt sfat: dacă ai carnet, ia un Spark: http://spark.bg/en/ Doar că ăsta e disponibil doar în Sofia.

| gabicoo a răspuns:

"Gianni Perpedes"
laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru gabicoo):

Tot asa ai recomandat și catre Spania și Grecia. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu, poate au și ei UBER.