| gabytzu22 a întrebat:

Buna seara TPU,ma puteti ajuta cu niste puncte turistice? Cam pe la Cheia,Brasov,Sighisoara, cam pe aici cunoasteti niste puncte turistice interesante? Va multumesc

2 răspunsuri:
| Agenta004 a răspuns:

In Brasov : Biserica Neagra
Sighisoara : Turnul cu ceas... si orasul in sine e foarte frumos

| Mona11 a răspuns:

Brasov este un loc foarte frumos bran care este in zona este un loc minunat foarte bun de vizitat unde este castelul bran si altele dar si in Brasov este biserica neagra si o groaza de locuri minunate sper ca te-am ajutat