| Damager a întrebat:

Buna seara TPU!
Vreau sa va intreb ca nu exista pe internet ceva numaratoare de km, ca sa aflu cu cati km de parte sta un prieten de al meu pe care l-am cunoscut pe internet de mine?

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut,
Intra pe google maps si setezi in punctul a locatia ta si in punctul b adresa respectivului/vei. Iti va calcula automat trasee si distante pentru masini tren si pieton daca e cazul.

Succes

7 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Poti da o cautate pe net dupa "distante rutiere" (daca asta cauti).

| Oana92 a răspuns:

Google maps!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Google maps

| MitroKta a răspuns:

Intri pe google maps, bagi adresa ta si adresa lui si iti da distanta

| Rodo a răspuns:

Am cautat si am gasit aici un calculator de distante rutiere foarte bun: http://blogdecalatorii.ro/calculator-distante-rutiere/
Sper sa te ajute!

| PurceluAtomic a răspuns:

Fecior, scrii aici cele 2 orase si iti calculeaza distanta in km :)
http://distanta.ro/

| FS1 a răspuns:

Http://distanta-rutiera.eu/ - Poti sa calculezi si aici distanta rutiera + timp + poti sa iti adaugi si orase intermediare prin care vrei sa treci in timpul drumului