| grassu a întrebat:

Buna seara tuturor! Vreau sa merg la Pestera Dambovicioara, imi puteti spune pe unde e drumul bun, cat de cat, sau asfaltat, ma refer in apropiere de pestera. Eu vreau sa plec din Targoviste si ma intereseaza si o varianta sa ajung pana acolo, daca se poate. As vrea sa ajung cu masina intreaga inapoi. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| remusinho a răspuns:

De la bariera unde se percepe taxa pana la pestera faci cam 15 minute pe jos. Deci poti lasa masina la bariera, ca sa eviti drumul neasfaltat si extrem de stramt happy