| Pati2500c a întrebat:

Buna seara! Vara aceasta doresc sa merg in vacanta in Turcia si am nevoie de pasaport. Pot sa fac pasaportul la ambasada in Belgia unde locuiesc, fiind rezident sau trebuie sa merg in tara? Nu pot sa ajung in tara vara aceasta. Sau poate exista o alta posibilitate stiu ca pot face o viza aici la ambasada pe care o platesc, este valabila? Multumesc!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, poti obtine pasaportul prin Ambasada Romaniei din Belgia.

| Pati2500c explică (pentru Ioandelasal):

Mersi mult, o sa merg maine sa vorbesc la ei