| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara, vreau sa merg in Turcia la spitalul Florence Nightingale. Am fost sa imi fac pasaport si acolo m-au intrebat orasul, il stie careva?

E prima data cand merg acolo, si prima data cand calatoresc intr-o tara straina.

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Mergi asa... sa faci poze? Cum sa nu stii orasul? Istanbul, cumva?

| mihai69 a răspuns:

Ce treabă au cei de la pașapoarte cu orașul unde mergi tu?!?
Cere să-ți facă pașaportul că nu scrie nicăieri că e musai să spui unde pleci cu el!