| misterious92 a întrebat:

Buna,si-a facut cineva rezervare online pentru un bilet de avion pe site-ul www.wizzair.com?,cum ati achitat, ati folosit check in online?

3 răspunsuri:
| Plimbarescu a răspuns:

Salut, e f simplu sa iti cumperi bilete de avion online, iti explica pas cu pas ce trebuie sa faci. Plata se face cu cardul. Iti recomand sa faci check in online daca nu ai bagaj de cala, astfel eviti aglomeratia din aeroport. Unde pleci?

| misterious92 explică (pentru Plimbarescu):

Belgia-Romania,mersi de raspuns.

| Ioana86 a răspuns:

Rezervarile le faci usor pentru ca totul e intuitiv si clar. Daca ai card BCR/Wizz te scuteste de o taxa. Daca platesti cu alt card iti ia 34 Ron / pers / segment (parca). Cel mai bine e sa faci check-in online (altfel pierzi timp si bani).