| PopStarInMyMind a întrebat:

Spune-ti-mi niste destinatii de vacante pentru vara(nu din Romania), unde ati fost si va placut! De preferat si numele hotelullui si pretul! Multumesc!

4 răspunsuri:
| d3nyp3ny a răspuns:

In grecia, in insula thassos in limenas
este superb pti merge la 10 m de plaja (prin apa) si gasesti scoici minuenate costa vreo 250 euro
funda?

| Sports a răspuns:

Cele mai frumoase ar fisad3500 euro)
-Bora-Bora
-Dubai
-Maldive
-Mexic
-Tailanda
-India
Umpic mai ieftine ar fisad1500-2000 EURO)
-Egypt(am fost si este superbb, ti-o recomand)
-Grecia
-Malta
-Tunisia

Destinati mai putin exotice ar fi:
-Franta
-Suedia
-Bulgaria
-Turcia
Mai sunt si altele dar acestea sunt cele mai frumoasehappy
Funda, pleasebig grin big grin

| XoxoMariii a răspuns:

Buna! in thassos grecia este un loc minunat. Stiu un hotel la care vederea este suuperba nu este foarte scump si mancarea este extraordinara (mai ales caracatita) (pozele care sunt pe site sunt din imprejurimi ) Este f interesant oameni sunt de treaba si.http://www.archodissa.gr/en/fotografies.html