| LaMisto a întrebat:

Stie cineva cat costa un sejur de o saptamana la munte in romania(de craciun)pentru 2 persoane? Si care ar fi cea mai frumoasa statiune in care ati fosttongue

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poiana mi-a placut cel mai mult, dar si Vatra Dornei mi-a lasat niste amintiri. Busteni e fabuloasa. Chestiune de gusturi. Cat costa vei afla doar dupa ce alegi cazarea. Pretul difera in functie de stele.

7 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Mie mi-a placut Predealul, acum nici eu nu am fost in toate zonele turistice.

| annie_8842 a răspuns:

Mie cel mai mult mi-a placut Busteni si Paltinis, sunt fabuloase, insa la Paltinis nu prea ai ce sa vezi vara, numai schitul si sa urci cu telescaunul. Busteniul e superb, atat vara cat si iarnabig grin

| clauclau_6191 a răspuns:

1 sap? ai inebunit? ce vrei sa faci atat laughing)

| adrian_3467 a răspuns:

Depinde ce iti doresti de la acest sejur dar iti pot recomanda sa incerci urm statiuni foarte apropiate una de alta si in functie de preferinte te orientezi : Sinaia - Busteni - Predeal - Bran - Moeciu - Fundata, o poti numii o trecere de la agitatie la cat mai multa liniste. Ca preturi incep de la 60 lei / noapte pana la 500 lei / noapte. Eu personal am ales Sinaia si am inchiriat o vila cu 8 camere pe care am platit 1000 euro pentru 3 nopti happy. Acuma fiecare ce isi doreste, pentru mai multe detalii ma poti contacta pe privat... happy

| yokosan a răspuns:

Branul e frumos, si preturi acesibile...am fost in careva locuri.pe viitor daca vrei sa mergi la munte, mai exact la bran.cauta vila Bransusa e foarte aproape de centrul branului...

| yokosan a răspuns:

Un sejur de o saptamana, fara mancare, numai cazarea =600 de lei