| yuliansch a întrebat:

Stie cineva daca Hotelul Boryana din Albena, Bulgaria a fost renovat anul trecut? Din brosura unei agentii asa reiese...si as vrea sa-mi fac o rezervare.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca asa reiese inseamna ca asa este.Iti poti face rezervare pe site.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Fa-ti rezervare, daca ti se spune ca se renoveaza in continuare renunti

| pietrean a răspuns (pentru besleaganicolaecosmin):

Omul a anuntat de mult, ca si-a cumparat deja biletul!

| pietrean a răspuns:

Poti sa vezi comentarii,impresii despre acest hotel pe GOOGLE. Dupa cum am citit,pe fuga,ar fi un hotel apreciat, este pe plaja, ai AI, sezlong si umbrela la plaja. Puteai sa-ti faci rezervare si pana la sfarsitul lui noiembrie 2013, cu EB 25%. Atentie la agentie,sa fie de incredere!
Eu anul asta, merg in iunie, la Hotel Vita Park(vrem liniste, verdeata), 10 zile, cu UAI, 2 pers, are intrare gratuita la AQUA MANIA, cu 465 euro, transport individual.

| raduradu2014 a răspuns:

Hotelul Boryana 3* a fost renovat in totalitate in anul 2013
Deci a fost renovat

| yuliansch explică (pentru raduradu2014):

Multumesc frumos!

| yuliansch explică (pentru raduradu2014):

Deci, este adevarat.ms

| yuliansch explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri. am luat voucherul pentru un pachet AI :28.06-03.07 de la TUI Travel-Eurolines cu 419 euro ( camera cu vedere la mare).

| pietrean a răspuns (pentru yuliansch):

5 nopti, 2 persoane? Cati euro/noapte? Cu EB 22 %?

| yuliansch explică (pentru pietrean):

2 persoane + 1 copil. Da, cu e.b:5 nopti-6 zile.