| Paulgullit a întrebat:

Buna, știe cineva dacă trebuie viza pentru a călători in Turcia (Antalia) Menționez ca călătoresc din uk( am încercat sa aplic online printr-un link ce mi-a fost trimis de agenția de turism când selectez naționalitatea se blochează și nu merge mai departe aștept răspunsuri mulțumesc mult!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Primesti viza la intrarea in Turcia, nu este necesar s-o obtii inainte.

3 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Trebe s ai pasaportul atata tot.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca esti cetatean roman, da ai nevoie de viza insa o primesti pe loc la intrarea in Turcia.

| Paulgullit explică (pentru suntserios):

Mulțumesc!