| AndreeaDiana0412 a întrebat:

Stie cineva niste destinatii pentru vacanta de vara, care sa corespunda urmatoarelor criterii:
- sa fie undeva la mare; in alta tara
- sa nu fie super scump, dar nici foarte ieftin
- sa fie permanenta curatenie
- sa aiba neaparat locuri libere in august

Răspuns Câştigător
| epurasu a răspuns:

GRECIA --Paralia katerini- aici le gasesti pe toate! dorintele tale --la mare, nu e scump, e curat, si pot sa-ti dau mai multe amanunte daca vrei--pret, agentie e.t.c.---scriemi.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bulgaria

| Plimbarescu a răspuns:

Www.plimbarescu.ro

Gasesti aici multe sugestii. Distracţie plăcută! :)

| sarah33 a răspuns:

Incearca in Croatia

| Ioana86 a răspuns:

Incearca Budva - Muntenegru (este o statiune mai linistita, dar superba) sau Thassos - Grecia (inca se mai simte atmosfera tipic greceasca).

| AndreeaDiana0412 explică (pentru Ioana86):

Merci, dar in Thassos am fost, ma duc de vreo 5 ani. Dar oricum multumesc pentru raspuns, ma bucur sa vad ca si alti au o idee buna despre Thassos. Cat despre Muntenegru am sa ma interesez.