| AlexTG a întrebat:

happy Stiti cumva daca se poate ajunge din Costinesti in Mamaia cu trenul?

Răspuns Câştigător
| corolav a răspuns:

Mă scuzi, dar nu cred că este tren de la Costinești la Mamaia( nu la Mangalia).
De la Costinești la Mamaia se ajunge astfel...
De la Costinești pînă la Constanța, cu trenurile alea, vreo 6 sau 7 perechi pe zi, care merg de la Mangalia la Constanța. Și apoi cu un autobuz din Constanța pînă în Mamaia ( un fel de cartier al Constanței, ceva mai departe de stadion ).

4 răspunsuri:
| Rainmaker a răspuns:

Salut Alex!
Din Costinesti ajungi cu trenul la Constanta.Din gara de la Constanta si pana la Mamaia poti ajunge lejer cu un maxi-taxi sau cu autobuzul.Sunt destule!

| AlexTG explică (pentru Rainmaker):

Multumesc frumos! happy

| dandana2015 a răspuns:

Asta e la cacialma, sau cum?laughing) Te urci in tren la Costinesti si cobori la Mamaia laughing

| dandana2015 a răspuns (pentru corolav):

FAci stopu c e cel mai simplu happy

| corolav a răspuns (pentru dandana2015):

Mă scuzi, dar nu cred că este tren de la Costinești la Mamaia( nu la Mangalia).
De la Costinești la Mamaia se ajunge astfel...
De la Costinești pînă la Constanța, cu trenurile alea, vreo 6 sau 7 perechi pe zi, care merg de la Mangalia la Constanța. Și apoi cu un autobuz din Constanța pînă în Mamaia ( un fel de cartier al Constanței, ceva mai departe de stadion ).