| glasx a întrebat:

Buna stiti cumva un reparator de calculatoare bun care poata veni la domiciliu pe langa Constanta?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

As veni eu din pacate nu ma pot teleporta la 1000 de km, vezi pe olx, publi24, alege unul care e promovat

https://www.olx.ro/......8SbFh.html promoted
https://www.olx.ro/......constanta/

ai grija pe cine primesti in casa ta, sunt multi prosti pe lumea asta, multi cu asa zis facultate nu stiu ce e un bios, ram, cpu etc

| glasx explică (pentru RAY):

Cum adica promovat?
si cum ma pot asigura ca nu il strica mai rau?
gen asta care mi l-ai aratat ii bun?

| glasx explică (pentru RAY):

Apropo da ca sti un mod sigur de a transporta un calculator ca nu prea imi convine sa dau pe traseul lui cat costul reparatiei laughing

| RAY a răspuns (pentru glasx):

Cum adica promovat?
adica cat de cat are o experienta, nu aduci orice prostavan in casa
si cum ma pot asigura ca nu il strica mai rau?
stai langa el, vezi are habar de ceea ce face, eu unu cam imi dau seama repede nu e greu, am facut facultate de automatica si electronica
gen asta care mi l-ai aratat ii bun?
nu stiu sigur man, posibil ca da

| Violleta2022 a răspuns:

Ce inseamna mai precis: "pe langa Constanta?"
Pe la Medgidia, Eforie sau prin satele limitrofe?

| glasx explică (pentru Violleta2022):

Da cam pe acolo eforie